تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش خانه ویلایی 560 متری

فروش خانه ویلایی 560 متری

11 ماه پیش در گوراب زرمیخ

متراژ
400
ساخت
1404
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
560
قیمت کل
18٬780٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬535٬000 تومان
بالکن
دارد
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✨ فروش ویژه خونه ویلایی شخصی ساز ✨
گیلان ، صومعه سرا ، 7 کیلومتری ماسال

✅ متراژ زمین 560 متر مربع
400 متر زیر بنا ( تریبلکس )
با ویوی بی نظیر
✅ دارای پایان کار و پروانه ساخت
و در مرحله دریافت سند تک برگ

موقعیت مکانی عالی و بی نظیر با ویوی
عالی

قابل تهاتر با ماشین و آپارتمان

⚜️⚜️ جهت اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید

نوید توکلی
مشاور املاک گلسار