تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش خانه ویلایی با چشم انداز درزیرآب

فروش خانه ویلایی با چشم انداز درزیرآب

1 روز پیش در زیرآب

متراژ
152
ساخت
1375
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
متراژ زمین
156 متر مربع
قیمت کل
‏5,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏35,897,000 تومان
فروش خانه ویلایی دو طبقه در شهر زیرآب
کد:112شهری
مساحت زمین:156مترمربع
مساحت بنا:152مترمربع =(همکف40مترمربع)+(اول112مترمربع)
تعداد خواب:3خواب=(همکف1خواب)+(اول2خواب)
انباری:دارد
پارکینگ:ندارد(قابلیت احداث دارد)
انشعابات:دارد
پایان کار شهرداری دارد
تاریخ بروزرسانی:1405/02/03
قیمت:پنج میلیاردو ششصد میلیون تومان