تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش خانه ویلایی خسرومحله

فروش خانه ویلایی خسرومحله

1 سال پیش در آستارا

متراژ
250
ساخت
1402
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
420
قیمت کل
5٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
13٬095٬000 تومان
بالکن
دارد
وضعیت واحد
بازسازی نشده
متراژ زمین 420 متر
متراژ بنا 250 متر دوبلکس
دارای نقشه پروانه
مدارک نسق دفترخانه ای آماده برای دریافت سند
امتیازات پای زمین موجود
ویو عالی دریا کوه
موقعیت عالی معاوضه با زمین شهری داخل آستارا
املاک اسپینه
سالار لطیف نیا