تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش خانه ویلایی و تجاری

فروش خانه ویلایی و تجاری

9 ماه پیش در مینودشت

متراژ
140
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
170
قیمت کل
3٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬823٬000 تومان
بالکن
دارد
وضعیت واحد
بازسازی شده
فروش خانه ویلایی به همراه 2 عدد مغازه
170 متر زمین
140 متر زیر بنا
90 متر تجاری
2 خواب
شناج نیست
حیاط ماشین رو
بازسازی شده است

جهت اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید.

حس خوب خانه دار شدن !
مشاورین املاک و مسکن ملل
خیابان سید جمال الدین چهارراه برق نبش شکوفه1/1
مصطفی لو