تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش خانه ویلایی ویلاشهر

فروش خانه ویلایی ویلاشهر

1 سال پیش در نجف آباد

متراژ
217
ساخت
1385
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
15٬800٬000 تومان
متراژ زمین
231
جهت ساختمان جنوبی
متراژ زمین 231 متر
زیر بنا 217 متر
بازسازی کامل
3 خواب
زیر زمین 35 متری
موقعییت مکانی عالی
جهت اطلاات بیشتر و هماهنگی برای بازدید تماس یا مراجعه به دفتر املاک *برتر*
آدرس دفتر :ویلاشهر،بلوار امام علی شرقی بعد از سه راه ولیعصر املاک برتر