تائید

فروش خانه کلنگی

1 ساعت پیش در امامزاده ابراهیم

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏4,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏33,333,000 تومان
با سلام
فروش یک خانه کلنگی به متراژ 126 متر واقع در شاه ابراهیم خیابان هندویان،دارای زیرزمینی و همکف می باشد که در زیرزمین سه اتاق دارد و طبقه همکف هم سه اتاق دارد،پشت بام ایزوگام شده و سقف گنبدی،دارای امتیاز آب و برق و گاز و تلفن و به فاضلاب شهری وصل است سند شیش دنگ و تک برگ.
ده دقیقه پیاده روی تا حرم مطهر نزدیک پارک
پایه معامله تخفیف هم داده میشه