تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش خانه ی دو سرویس شیک-مدرس

فروش خانه ی دو سرویس شیک-مدرس

1 سال پیش در ارومیه

متراژ
335
ساخت
قبل از 1370
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
9٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬711٬000 تومان
متراژ زمین
298
#دربست

کد: 2371

 آدرس: خیابان مدرس

متراژ زمین :  298 متر
زیربنا :  335 متر

وضعیت بنا: خوب و مرتب

تعداد اتاق هر طبقه: یک سرویس 3 خواب+یک سرویس دو خواب

↔️ موقعیت جغرافیایی: شمالی

تعداد کل طبقات:  2 طبقه+20 متر زیر زمین

سرویس بهداشتی: ایرانی و فرنگی

✅ توضیحات:خانه دو سرویس تمیز و بازسازی شده

            ┄┄┄❅✾❅┄┄┄┄┄┄❅✾❅┄┄┄
✓مشاورین املاک حسین پور
مشاورِ شما:دیاکو یاهو
آدرس مشاور املاک: پل قویون - خروجی بلوار امام علی - باند کندرو- -نبش کوی تبسم
طبقه همکف آپارتمان  ®روما 
   ROMA