تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش /خوش قیمت/گلدشت معالی اباد

فروش /خوش قیمت/گلدشت معالی اباد

1 سال پیش در شیراز

متراژ
96
ساخت
1380
قیمت کل
4٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬750٬000 تومان
طبقه
7
«جشنواره فروش ویژه اپارتمان دو خواب 96 متری و سه خواب 115 متری خوش نقشه»
✅گلدشت معالی اباد
✅دوخواب 4200
✅سه خواب 4700
✅بازسازی شده
✅ویژه سرمایه گذاری و سکونت
✅سند ملکی تک برگ
✅قابلیت رهن تا 500
✅دسترسی عالی به مراکز خرید و مترو
✅نورگیر عالی
✅هر سه خواب نور مستقیم
موقعیت: خیابان لادن گلدشت معالی اباد

جهت بازدید این موقعیت استثنایی همین الان تماس بگیرید.

موارد مشابه و غیر مشابه اپارتمانی و زمین توجیه دار موجود میباشد.

..........کارشناس خرید فروش فرشاد پیرایش.........