تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش دو خواب 109 متری صفر زرهی (شبان)

فروش دو خواب 109 متری صفر زرهی (شبان)

1 سال پیش در شیراز

متراژ
109
ساخت
1403
قیمت کل
5٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
47٬247٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
❌بدون واسطه
✅واحد 2 خواب
✅طبقه 4 از 4
✅صفر نوساز
✅سند آماده
✅جنوبی نورگیر عالی
✅فروشنده واقعی
✅ساختمان کلا 6 واحدی
✅پارکینگ،انباری،آسانسور
✅به صورت خام
✅کناف و نور پردازی لاین نوری
✅نما رومی
✅شبان کوچه 10
عکس موجود نیست جهت بازدید با شماره آگهی تماس حاصل فرمایید ⚜️