تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش دو خواب 36 فدک

فروش دو خواب 36 فدک

1 سال پیش در شیراز

متراژ
126
ساخت
1395
قیمت کل
4٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬523٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
فروش دو خواب شمالی جنوبی
126 متر
قابلیت رهن 600
سند آماده انتقال
جهت بازدید تماس بگیرید
موارد مشابه نیز موجود می باشد