تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش دو طبقه نوساز سند تک برگ

فروش دو طبقه نوساز سند تک برگ

12 ماه پیش در بوشهر

متراژ
400
ساخت
1403
اتاق
4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
9٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬375٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
⚜️⚜️مشاور املاک علیرضا ⚜️⚜️
✅دو طبقه
✅متراژ زمین 130متر
✅زیربنا کل 400 متر
✅هر طبقه دوخواب
✅پارکینگ ظرفیت 4خودرو بدون مزاحمت
در صورت نیاز میتونید داخل پارکینگ سوئیت تک خواب بزنید
✅گذر 12متری
✅سند تک برگ سه دانگ
✅ریشهر جدید
برای بازدید به مشاور املاک علیرضا مراجعه فرمایید