تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش دو قطعه زمین در فرهنگیان

فروش دو قطعه زمین در فرهنگیان

1 سال پیش در اسلام آباد غرب

قیمت کل
3٬168٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
22٬000٬000 تومان
فروش دو قطعه زمین به ابعاد 144و100متر
قطعه ی 144متری جنوبی با بر 10متر
کوچه 10متری
متری 22میلیون
قطعه 100متری شمالی با بر 8متر
کوچه 8متری ولی در محل این قطعه 12متر
آدرس دقیق در بنگاه
جهت بازدید و اطلاعات بیشتر به املاک نظری واقع در خیابان شهید کلاهدوز درب پشتی مسجد جامع نرسیده اند به دبیرستان پردیس مراجعه نمایید