تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش دو واحد. یکجا

فروش دو واحد. یکجا

1 سال پیش در اردبیل

متراژ
105
ساخت
1403
انباری
ندارد
قیمت کل
7٬130٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
67٬904٬000 تومان
طبقه
2
با سلام فروش طبقات یک و دو از 6 طبقه متراژ 105 متر .کف کلا سرامیک نزدیک میدان ولایت . دو کله .ورودی پارکینگ از دو طرف .سازه ی و نقشه داخلی بروز و بی نقص .مناسب مشکل پسندان . نما ی کار شده ی دو طرف ساختمان از سنگ درجه اول . نزدیک مراکز خرید . لطفا در صورت تصمیم به خرید واحد فقط تماس بگیرید .در تماس قیمت و شرایط و سایر مسائل مربوطه به واحدها توضیح داده خواهد شد. فروش واحدهای آماده فول و پیش فروش 88 متری در شهرک های کشاورزی و ولایت و مخابرات. لطفا چت و پیام ندهید . در صورت کسری بودجه برای خرید میتوانید واحد را رهن یا به وام اقدام نمایید.