تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش دوآپارتمان 80 متری و120 متری

فروش دوآپارتمان 80 متری و120 متری

1 هفته پیش در لشکر

متراژ
80
ساخت
1404
قیمت کل
‏170,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏2,125,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
آپارتمان 80 متری فول نوساز
پارکینگ
آسانسور
انباری
دو واحدی
قیمت متری 170
قیمت کل ،: 14110000000

آپارتمان 120 فول نوساز کلید نخورده
تک واحدی
آسانسور
پارکینگ
انباری
سه خواب
متری 155 میلیون
قیمت کل 18600000000

مشاور شما :قهرمانلو
املاک رویال
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

املاک رویال مرجع تخصصی مشارکت درساخت ۲۰سال سابقه