تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش دوخوابه/98متری/در طلاییه فاز2/دیزاین شده

فروش دوخوابه/98متری/در طلاییه فاز2/دیزاین شده

1 سال پیش در بندرعباس

متراژ
98
ساخت
1400
انباری
ندارد
قیمت کل
3٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬714٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
7
سلام️.... ⭕فروش_فوری⭕
>

⭐ فروش دوخوابه 98متری
‼️در طلاییه فاز دوم لوکیشن خاص⭐
⭕ قیمت مناسب و فول دیزاین ⭕

_________________________
✅واحد سه خوابه 170متر
✅ ساخت 1400
✅کلا 7طبقه هر نیم طبق دو واحد

___________________________________
✅توجه:جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید تماس حاصل فرمایید‼️

✅مشاور: حسین سرخاب
✅آدرس: بندرعباس_ چهار راه پردیس_جنب نان گوهر

⚜️ ««««املاک معین بهره مند »»»»⚜️