تائید
فروش مسکونیخانه و ویلافروش دوطبقه 230متری ویلایی سنددار قهجاورستان

فروش دوطبقه 230متری ویلایی سنددار قهجاورستان

1 هفته پیش در قهجاورستان

متراژ
260
ساخت
1390
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
230
قیمت کل
‏6,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏27,391,000 تومان
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
بهترین انتخاب،املاک جوانبخت
✅دوطبقه،230متر زمین،260متر ساخت
✅طبقه اول یک خوابه قابل تبدیل به دوخوابه
✅طبقه دوم دوخوابه
✅سند 6دانگ
واقع در محدوده پارک امیرکبیر و نزدیک به خیابان اصلی
جهت هماهنگی تماس حاصل فرمایید
املاک جوانبخت بانک املاک در قهجاورستان بامجوز رسمی