تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین 125 متری در محله 8توحیدشهر

فروش زمین 125 متری در محله 8توحیدشهر

10 ماه پیش در سبزوار

قیمت کل
490٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
3٬920٬000 تومان
سلام ارادت
فروش ویژه ترین زمین محله 8 توحید شهر
یک قطعه زمین سه دانگی چند قواره مانده به بلوک 7 توحید شهر
متراژ 125 متر شمال
دو قواره به خیابان 36 متری اصلی
لوکیشن بسیار عالی یکی از ناب ترین قطعات محله 8 میباشد
دارای سند تک برگ
نقل و انتقال به صورت قطعی
فی اعلامی 490 میلیون
تخفیف جزئی پای قرارداد
لطفا جهت اطلاعات بیشتر با گروه مشاورین ما در ارتباط باشید