تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین 197 متری در جیحون

فروش زمین 197 متری در جیحون

9 ماه پیش در جیحون

قیمت کل
400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
2٬030٬000 تومان
---

دپارتمان 4 دیواری – دو شعبه فعال در اندیشه

پیدا کردن ملک با سلیقه شما، تخصص ماست!

سلام، لواسانی هستم، مشاور املاک شما
با تیم حرفه ای دپارتمان 4 دیواری در کنار شما هستیم تا بهترین تجربه خرید، فروش یا رهن و اجاره ملک را رقم بزنیم.

خدمات ویژه ما: ✔ همراه شما از لحظه قرارداد تا روز دفتر خونه
✔ دریافت استعلامات قانونی
✔ مشاوره حقوقی رایگان و تنظیم قرارداد توسط کارشناس حقوقی

مشخصات فایل ویژه امروز: ▫ 197متر
▫ تفکیک شده
▫ در بافت مسکونی
▫ بر اصلی
▫ در بافت مسکونی
▫ تجاری مسکونی
▫ بر 9

مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیرید
فایلینگ قوی + کارشناسان مجرب فروش + پشتیبانی کامل تا پایان معامله