تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین 200متری مسکونی قیمت فوق العاده مناسب

فروش زمین 200متری مسکونی قیمت فوق العاده مناسب

1 روز پیش در رودسر

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏1,790,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏8,950,000 تومان
( بنام خدا )

✨فروش یک قطعه زمین مسکونی در یکی از روستاهای بسیار زیبا رودسر ✨

✓متراژ:200متر مربع
⭕تحویل با سند تک برگ و پروانه ساخت
⭕انشعابات پای زمین
✓دسترسی با ماشین تا پای زمین
✓دارای سندیت معتبر و قابل استعلام
⭕روستای فوق العاده زیبا و نزدیک به مرکز شهر
✓جای دنج و خلوت

(((((با احترام لطفاً کاسب تماس نگیرد)))))

☎️برای اطلاعات بیشتر و بازدید از ملک با ما تماس بگیرید.

+-+-+-+-+-+⚜️املاک خجسته ⚜️+-+-+-+-+-+-