تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین 204متری فاز2شهرجدید هشتگرد

فروش زمین 204متری فاز2شهرجدید هشتگرد

1 سال پیش در هشتگرد

قیمت کل
2٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
9٬803٬000 تومان
⚜️بنام خدا ⚜️
املاک رامان تخصصی ترین املاک شهر

✅️200متر زمین ویلای
✅️فاز 2
✅️قابلیت ساخت دوطبقه +پیلوت
✅️مناسب جهت ساخت وسرمایه گذاری مطمئن
✅️بازدید همه زوزه حتی روزهای تعطیل
✅️موردهای مشابه ومتناسب بابودجه وسلیقه شماموجود میباشد
✅️خرید فروش ملک خودرابه مابسپارید

✅️زمین ✅️ ویلا
✅️آپارتمان ✅️باغ. ✅️باغچه

مشاورامورملکی شما :ذوالفقاری
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک رامان

????گروه املاک رامان???? ????️با ما خانه رویایی خود را پیدا کنید????️