تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین 210 متری در جنب بازار کاسپین

فروش زمین 210 متری در جنب بازار کاسپین

11 ماه پیش در جهانگانی

قیمت کل
3٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬142٬000 تومان
⚜️مشاورین املاک پیری حوزه فعالیت شمال کشور⚜️

مشخصات و ویژگی های ملک:

✅️متراژ زمین:210
✅️بر ملک:12 متر
✅️سند: تکبرگ
✅️تراکم ساخت 4 طبقه روی پیلوت
✅️جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیزید

⛔️ برای دسترسی به تمامی فایلهای ما(املاک پیری) رادر دیوار جستجو کنید ⛔️

رمز و لذت یک معامله امن

آدرس دفتر: بندر انزلی ، خیابان مطهری، جنب بازار پردیس، نبش تقاطع کوچه بهاران اول املاک پیری

مدیران:
پیری _ فریور _علیدوست