تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین 216 متری

فروش زمین 216 متری

11 ماه پیش در اسلام آباد غرب

قیمت کل
330٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
1٬527٬000 تومان
✅به نام خالق یکتا
✅فروش یک قطعه زمین
✅216 متری
✅شهرک الزهرا کرند غرب
✅بلوک 5 قطعه....
✅سند دار
✅12 در 18
✅خیابان 10 متری
✅مشاور املاک شهبازی اسلام آباد بلوار معلم نبش معلم 3
✅فروش واحدهای پیش فروش
✅خرید و فروش و رهن و اجاره مشارکت در ساخت
✅مشاور شما مهندس شهبازی
✅مهندس سلیمانی