تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین 21متری ساحلی

فروش زمین 21متری ساحلی

2 سال پیش در سرخرود

قیمت کل
4٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬476٬000 تومان
یک پلاک زمین در چند قدمی ساحل به متراژ 210متر مربع در موقعیت عالی مناسب ویلا یا آپارتمان سازی تا 5 طبقه زیر قیمت دارای سند تک برگ بفروش میرسد
گروه مشاورین املاک فوریو شعبه مرکزی سرخرود شعبه2تهران نیاوران سه راه یاسر
مشاور بهرامیان کد 118