تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین 298 متری در فرهنگ شهر

فروش زمین 298 متری در فرهنگ شهر

11 ماه پیش در فرهنگ شهر

قیمت کل
31٬290٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
105٬000٬000 تومان
⚜به نام خالق یکتا⚜

⚜سلام و درود بیکران⚜

مشخصات زمین

✅متراژ 298 متر عرض 12

✅درب از ساختمان

✅ضابطه m3روی همکف

✅سهم خدمات پرداخت شده

✅سند تک برگ ملکی

✅لوکیشن تاپ

⭐با توجیه اقتصادی فوقوالعاده بالا برای سازنده های محترم⭐

♻️بیشترین سود دهی در کمترین زمان ممکن♻️

⭕مفتخریم به داشتن تیمی توانمند با فایلینگ بروز و قوی اطمینان از خرید،سرعت در فروش⭕

✳اعتماد شما اعتبار ماست✳

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید☎️☎️

کارشناس امور ملکی:محمد امین روشن