تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین 300 متری با جواز ساخت لتینگان

فروش زمین 300 متری با جواز ساخت لتینگان

1 سال پیش در نوشهر

قیمت کل
7٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬500٬000 تومان
فروش زمین در منطقه توریستی نوشهر
متراژ 300 متر مربع
دارای پروانه ساخت ویلا به متراژ 300 متر
پاشا
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

محمدرضا پاشانژاد

آژانس املاک آپ

اگر با صداقت رفتار کنی،قطعا نتیجه مثبت کارت را خواهی دید.