تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین 315 متری/کشتارگاه

فروش زمین 315 متری/کشتارگاه

1 سال پیش در آبدانان

قیمت کل
100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
317٬000 تومان
❎فروش زمین مسکونی

⭐موقعیت کشتارگاه

⭐متراژ کل 315متری

⭐جنوبی

⭐عرض ده متر

⭐قابل معاوضه

⭐فروش قطعی

⭐قیمت توافقی

✔️املاک برج تا خانه دار شدن در کنار شماست ✔️

با مدیریت چراغی و حق نژاد

آدرس آبدانان انتهای خیابان سراب