ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
زمین و کلنگی
فروش زمین 336 متری در لیل
فروش زمین 336 متری در لیل
1 سال پیش در لاهیجان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
4٬970٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬791٬000 تومان
**فروش زمین 336 متری در روستای برند بیجارباغ
**موقعیت شهرکی و آرام
**دور دیوار به شکل مستطیل کامل
**دارای یک بر از کوچه 8 متری، یک بر از کوچه 6 متری و یک بر به سمت رودخانه
**چشم انداز از دو طرف رو به کوه با صدای آرامشبخش رودخانه
**قیمت ویلای نوساز در این زمین حدود 20 تا 25 میلیارد
**قابل معاوضه با آپارتمان در لاهیجان
____________________________________
کاویان تقوا هستم
با فایلینگ قوی و پایین ترین قیمت ها در خدمت شما برای انجام تمام امور ملکی
همین الان آخرین تماس رو برای انجام معامله ات با من بگیر
____________________________________
مجموعه کارگزاری املاک ژئو
ارائه با کیفیت ترین خدمات حقوقی ، مهندسی و
خرید و فروش ملک
ارائه آموزش اصولی طراحی و معماری ، قراردادنویسی و نقشه برداری
آدرس: خ شقایق ، نبش شقایق 7
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
آژانس کارگزاری ژئو
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت