تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین 386 متری

فروش زمین 386 متری

10 ماه پیش در چابکسر

قیمت کل
5٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬766٬000 تومان
⭐ فرصتی کم نظیر برای سرمایه گذاری و سکونت!

⚜️ مشخصات زمین:
⏺ متراژ: 386 متر
⏺ موقعیت: دوبر و کاملاً محصور
⏺ کاربری: مسکونی
⏺ ویو: چشم انداز ابدی کوه و دریا
⏺ دسترسی: لب جاده، نزدیک رامسر و دسترسی آسان به تمامی نیازمندی های روز
⏺ سند: نسق معتبر
✨️ارتفاع بی نظیر از سطح دریا و جاده اصلی✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️✨️ ✨️

✅️ ویژگی های برجسته:
✴️ مناسب برای سرمایه گذاری با قیمت عالی
✴️ موقعیت فوق العاده با چشم انداز دائمی
✴️ نزدیکی به مراکز مهم و امکانات رفاهی

❗ توضیحات بیشتر توسط املاک مهدیپور
↪ مشاور: علیپور
☎️ تماس بگیرید و همین حالا بازدید کنید!