تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین 537 متری مسکونی ( مرزبان پور )

فروش زمین 537 متری مسکونی ( مرزبان پور )

2 هفته پیش در کارآموزی

قیمت کل
‏13,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏24,208,000 تومان
مشخصات زمین :
⬅️ متراژ : 537 متر
⬅️ ویلای قدیمی قابل بازسازی
⬅️ 4 خواب ایوان دار
⬅️ حیاط بزرگ با درختان مرکبات
⬅️ مناسب جهت سکونت و سرمایه گذاری
⬅️ دارای 2 سند تک برگ قابل انتقال
قیمت امضا ؟ میلیارد تومان

‍مشاور ملکی :
مهندس مرتضی مرزبان پور
مشاور املاک تات