تائید

فروش زمین 880متری

3 روز پیش در سلیمانی

متراژ
875
ساخت
قبل از 1370
اتاق
+4
قیمت کل
‏145,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏165,714,000 تومان
875 متر زمین برق سه فاز 25 امپر
یه سوله حدودا 250 متری داره که یه طبقه اداری داخلش هست
آدرس هم
خیابان قزوین به سمت سه راه آذری بعد از دوراهی قپان
جلو هم 4 دهنه مغازه هست که ما به بیرون و خیابون باز نکردیم
مشاور املاک