تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین 930 متری در ضیابری دوم

فروش زمین 930 متری در ضیابری دوم

10 ماه پیش در چمارسرا

قیمت کل
93٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
100٬000٬000 تومان
3 باب خانه ویلایی به متراژ 930 متر.در سه پلاک 360متر 310 متر 260 متر با 31 متر بر اصلی خیابان در ضیابری دوم.به صورت یکجا.جدا گانه بفروش میرسد هرسه پلاک دارای همه امتیاز ها میباشد.ضمنا زمین فوق دو کله میباشد.پارک.شهر.املاک.ارک..عالمی