تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین تجاری مسکونی

فروش زمین تجاری مسکونی

1 سال پیش در یاسوج

قیمت کل
1٬832٬600٬000 تومان
قیمت هر متر
7٬700٬000 تومان
هرکس برخدا توکل کند خدابرایش کافی است
دسترسی به تمام امکانات رفاهی خدماتی
متراژ:::238متر
خیابان :::20متری
زیرسازی
جدول کشی
دارای اب وبرق وگاز
موقعیت شرقی
نزدیک به جاده اصلی یاسوج به سمت پل سوم بشار به طرف اکبراباد وعلی اباد
اطراف همه درحال ساخت وساز هستند
موقعیت :::عالی
متری ::7میلیون و700هزار تومان
جمعا::1/823/600میلیون
ادرس ملک :::یاسوج انقلاب 17
ادرس املاک:::شرف اباد خیابان ازادگان املاک قصر طلایی
این زمین باخانه نوساز هم معاوضه میگردد وماالتفاوت ان پرداخت خواهد شد
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک اژانس قصر طلایی تاوانه

تجربه ای ، متفاوت از زندگی درسرزمین چهار فصل استان کهگیلویه وبویراحمد