تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین تجاری نبش بهار 101 ایستگاه 11

فروش زمین تجاری نبش بهار 101 ایستگاه 11

2 سال پیش در آبادان

قیمت کل
3٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
15٬000٬000 تومان
باعرض سلام خدمت شما
⚜️ مشاورین املاک ومعماری فاضلی نیا⚜️
فایل : #فروش_زمین
منطقه : #ایستگاه11بهار101
1800متر مساحت کل زمین
▪️سه تا اتاق خواب بزرگ
▪️دسترسی آسان
▪️سند دار
▪️زمین سرسه نبش با موقعیت بسیار عالی

مساحت کل زمین 1800 متر میباشد
که به قطعات 200 متری تفکیک و به فروش میرسد

توضیحات بیشتر حضوری در دفتر ارائه میشود

✅رضایت مشتری تخصص و اولویت ماست .

⚜ مشاورین املاک ومعماری فاضلی نیا⚜

⚠️انواع فایل های مختلف مناسب باسلیقه شما موجود میباشد⚠️
❗️املاک فاضلی نیا بابیشترین فایل ها در منطقه❗️

☑️خرید ،فروش،رهن،اجاره
☑️پیمانکاری ساختمان از 0تا100
☑️بازسازی منازل قدیمی
☑️طراحی داخلی و خارجی ونقشه کشی

✅آدرس دفتر املاک :
آبادان - امیرآبادفاز2،حدفاصل فلکه طالقانی وفلکه فرودگاه
مدیریت :*** فاضلی نیا
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک فاضلی نیا

رویاهای واقعی، افراد واقعی، املاک واقعی ما /به تامین نیاز شما می اندیشیم