تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین در به ساختمان مصطفی خمینی

فروش زمین در به ساختمان مصطفی خمینی

2 سال پیش در جهرم

قیمت کل
1٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
7٬014٬000 تومان
فروش زمین در به ساختمان ، به متراژ 278 متر، خیابان مصطفی خمینی ،آب و گاز و برق کنار زمین ، در کوچه ساختمان ساخته شده .. سند تک برگ مشاعی به نام زده میشود.برای بازدید با مشاور املاک گیشا هماهنگ شود...