تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریفروش زمین صنعتی شهرک صنعتی جنت آباد

فروش زمین صنعتی شهرک صنعتی جنت آباد

1 سال پیش در تهران

متراژ
1530
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
12٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
7٬843٬000 تومان
✅متراژ زمین 1530 متر

__________مهندس حسنی ______________