تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین متل قو کلارآباد

فروش زمین متل قو کلارآباد

1 سال پیش در کلارآباد

قیمت کل
6٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
8٬163٬000 تومان
#از خاک تا کلید همراه شما هستیم#
درود
سه قواره زمین هر کدام به متراژ 735 متر واقع در بهترین نقطه متل قو ( شهرک با اصالت، دنج و مدرن)
فروش به صورت تک و یکجا امکان پذیر است.
هر قطعه دارای سند شش دانگ تفکیک شده و امتیاز آب ، برق و گاز سر زمین می باشد.کوچه دوازده متری ، ویو ابدی دریا و جنگل و دسترسی آسان به خیابان اصلی.
مناسب سرمایه گذاری و ساخت
قیمت فقط متری 8 میلیون
برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید؛
با تشکر
مدیریت املاک خورشید
مهندس رامین اکبرزاده و شرکاء