تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین مسکونی 175متری در بندر کیاشهر

فروش زمین مسکونی 175متری در بندر کیاشهر

2 سال پیش در کیاشهر

قیمت کل
1٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
6٬571٬000 تومان
⚪بهترین ها را از ما بخواهید⚪
❗کد ملک : 00737

فروش زمین مسکونی :
به متراژ 175 متر مربع، دارای کاربری مسکونی ، دور دیوار کشی بلند شده، دارای درب آهنی ، زمین مستطیلی شکل و بسیار خوش قواره ، ، انشعاب آب و برق و گاز پای زمین ، دارای کوچه 8 متری ، ، آماده اخذ پروانه ساخت و احداث ویلا ، منطقه ای بسیار امن و آرام.

30 دقیقه تا لاهیجان
20 دقیقه تا انزلی
1 ساعت تا رشت

☑️برای خرید امن ملک با شرایط استثنایی چند ماهه با من تماس بگیر، ملک مدنظرت پیش منه✌️
☑️برای دیدن فایل های مشابه این آگهی و ملک های مناسب خودت با من تماس بگیر، ضرر نمیکنی
☑️برای فروش و معاوضه ملک و زمین خودتون هم میتونید روی من حساب کنید، چه در بندرکیاشهر باشه یا هرجای دیگه کشور

مدیر فروش : حامی نظامی

آدرس ملک : بندرکیاشهر
آدرس دفتر : بندرکیاشهر، خیابان سردار سلیمانی، بعداز امامزاده ، قبل از پل ، دست چپ ، املاک حامین

⚜️املاک حامین ، حامی و امین شما در سرمایه گذاری موفق⚜️