تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین مسکونی/ 250 متری/ بلوار عرفان

فروش زمین مسکونی/ 250 متری/ بلوار عرفان

11 ماه پیش در اقلید

قیمت کل
1٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
6٬200٬000 تومان
❌️ فروش زمین مسکونی

✅️ متراژ ؛ 250 مترمربع

☑️ وضعیت قرارگیری: در به ساختمان / دوبرنور

✅️ عرصه بندی فضایی مناسب در طراحی

☑️ مدارک تکمیل و آماده انتقال

❌ به ️قیمت کارشناسی

موقعیت شهرک ؛ بلوار عرفان

______________________________________________

املاک کلید

️ آدرس املاک : خیابان معلم روبروی درمانگاه فقیه اقلیدی

هماهنگی و بازدید

مشاور ؛ چشته