ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
زمین و کلنگی
فروش زمین مسکونی 262 متری
فروش زمین مسکونی 262 متری
1 روز پیش در شفت
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
1,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
4,580,000 تومان
⬇️
دپارتمان املاک آسمان
متخصص درخرید وفروش واجاره ملک
⬅️نوع ملک:مسکونی
⬅️متراژ:262 متر
⬅️نوع مدارک سندیت:نسق معتبر
⬅️دسترسی به ملک:برکوچه خاکی فاصله تا آسفالت 300 متر
⬅️فاصله بامرکز شهر: 4 دقیقه
⬅️فاصله بامراکز فروشگاهی:3 دقیقه
⬅️فاصله بامکانهای گردشگری وتوریستی: 15دقیقه
⬅️فاصله تا کوهپایه: 15 دقیقه
⬅️فاصله تا دریا:35 دقیقه
⬅️توضیحات: زمین فوق واقع درمکان دنج ولی شهری ......
دپارتمان املاک آسمان همواره درخرید وفروش واجاره ملکتان درکنار شما خواهد بود.
مدیریت:کریم میرمحمدی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت