تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین مسکونی/263متری/مناسب ساخت فومن

فروش زمین مسکونی/263متری/مناسب ساخت فومن

1 سال پیش در فومن

قیمت کل
1٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
4٬752٬000 تومان
〽️مشخصات ملک〽️
متراژ:263مترکلامسکونی همراه با جوازساخت✨
پلاک اول دوبَر قابل ساخت درهرنقطه اززمین
23متربرجاده آسفالته✳️
***********