فروش زمین مسکونی به متراژ 203متر کارسیدان
2 سال پیش در آستانه اشرفیه
کپی شد
قیمت کل
680٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
3٬349٬000 تومان
فروش زمین مسکونی به متراژ 203متر
جاده هم تا یه مدت دیگه آسفالت میشه
کوچه 12متری
آدرس=اتوبان آستانه به کیاشهر روستای کارسیدان
این زمین از مجموعه املاک سبحان میباشد
مستقیم از مالک خرید کن