فروش زمین مسکونی سوخته کو متراژ 250متر
1 سال پیش در آستانه اشرفیه
کپی شد
قیمت کل
900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
3٬600٬000 تومان
املاک سبحان (میرانو 5)
مشخصات زمین: 3150 متری سوخته کوه
️ابعاد و تعداد پلاک
متراژ کل زمین : 3150 متر مربع (2000 متر مسکونی 1150 متر شالیزار)
تعداد پلاک : 8 قطعه
متراژ قطعات : 200 الی 750 متر مربع
️ویژگی های موقعیتی زمین
تعداد برهای زمین : تک بر
⬆️ شمالاً : خانه روستایی
⬇️ جنوب : روستایی
➡️ شرق : کوچه
⬅️ غرب : شالیزار
ابعاد کوچه داخل شهرک : 6 متری
️امتیازات زمین
دیوار چینی دارد✔️
آب و برق گاز ✔️
♻️ دسترسی ها
فاصله با دریا : 18 کیلومتر
فاصله با جنگل: 7 کیلومتر
فاصله با کوههای لاهیجان: 15 کیلومتر
فاصله تا شهر آستانه : 10 کیلومتر
فاصله تا منطقه آزاد انزلی : 49 کیلومتر
مدارک
1. دارای نسق
2. دارای سلسله اعیادی با تاییدیه دهیار و شورا
3. دارای نامه بنیاد مسکن
4. دارای پروانه ساخت