تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین مسکونی متراژ 250متر سوخته کو

فروش زمین مسکونی متراژ 250متر سوخته کو

2 سال پیش در آستانه اشرفیه

قیمت کل
875٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
3٬500٬000 تومان
فروش فوری
متراژ زمین 250متر
دسترسی عالی به مراکز رفاهی
فاصله تا تونل درختی صفرابسته فقط 5دقیقه
قیمت کاسبی
آدرس=اتوبان آستانه به کیاشهر روستای سوخته کو

املاک سبحان

این زمین از مجموعه املاک سبحان میباشد
مستقیم از مالک خرید کن