تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین مسکونی / کوی زیتون/ کد 25

فروش زمین مسکونی / کوی زیتون/ کد 25

1 سال پیش در شوش

قیمت کل
123٬456٬789 تومان
قیمت هر متر
1٬234٬000 تومان
برای اطلاعات بیشتر به دفتر مشاور املاک خونه به خونه مراجعه بفرمایید
____________//_______________________
زمین مسکونی
کوی زیتون
متراژ 100 متر مربع
بهترین لوکیشن
خیابان جدول کشی شده (آب ، برق، گاز )
________________//__________________
آدرس دفتر : شوش، کوی دانیال، ابتدای بلوار کشاورز، جنب میدان گلخانه