ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
فروش زمین منطقه توریستی اخلمد باغ ویلا
10 ماه پیش در محله جاهدشهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
15٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
60٬000 تومان
درود خدمت تمامی عزیزان
منطقه توریستی تفریحی اخلمد
✅شروع فروش تعدادی محدود از اراضی منطقه توریستی تفریحی اخلمد
✅واقع درنزدیکی شهر مشهد مقدس و همچنین شهرجدید گلبهار
❌دارای سند تکبرگ ، ششدانگ ، ملکی
❌دارای کلیه استعلامات دولتی(ثبت،منابع طبیعی،جهاد،دارایی)
❌انتقال مالکیت بصورت سند تکبرگ و قطعی به نام خریدار محترم
(جهت رفاه حال عزیزان سرمایه گذارانتقال سنددرشهرشما قدور است)
❤️فروش بصورت نقد و اقساط
✅قابل تهاتر با خودرو و طلا
✅بهترین موقعیت و گزینه جهت سرمایه گذاری مطمئن
این پلاک ، تنها پلاک ملکی در محدوده اخلمد میباشد
✔️دوستان و عزیزان تعداد قطعات محدود می باشد
✅قطعات از متراژ 250 متر به بالا
❌جهت بازدید از اراضی و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
✅مطمئن خرید کنید ـ سود چشمگیر را تجربه کنید
✅هلدینگ معاملاتی ماکان
❌آدرس:مشهد-شهرک الهیه- محمدیه 10 -املاک ماکان❌
❤️مشاور شما: غفارزاده❤️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
مهدی غفارزاده
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت