تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین های همجوار اتوبان همت

فروش زمین های همجوار اتوبان همت

12 ماه پیش در شهرک یاس

قیمت کل
1٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
3٬283٬000 تومان
⚫️فروش زمین های سایت گلکار ،شهرک یاس

⚫️متراژ زمین 13در ابعاد 41=533متر

⚫️قطعه بندی شده در چهار خیابان به صورت شمالی وجنوبی

⚫️دسترسی دو دقیقه ای به بزرگراه همت

⚫️منطقه دارای لوله کشی آب از سرچشمه های طالقان

⚫️بزرگترین هلدینگ خرید فروش اراضی شهرک یاس هلدینگ دارای کارشناس رسمی حقوقی وکادر مجرب و متخصص جهت خرید و فروش به شما عزیزان میباشد

⚫️آدرس دفتر:شهرک یاس شمالی بلوار استقلال شمالی نبش گلسار اول غربی املاک پدر

⚫️اعتماد شما، اعتبار ماست