تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین پروژه آفتاب

فروش زمین پروژه آفتاب

2 سال پیش در بوشهر

قیمت کل
3٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
16٬136٬000 تومان
فروش زمین پروژه آفتاب
متراژ 220متری
گذره 10متری
سند تک برگ
زیرسازی شده
آماده ساخت سازه
بهترین موقعیت مکانی
جهت سرمایه گذاری
جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک ا کازیون

مشتریان هوشمند، بانک املاک اُکازیون را انتخاب می کنند