تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین کارگاهی شهرک تجارت کرونی

فروش زمین کارگاهی شهرک تجارت کرونی

3 روز پیش در جمال‌آباد شیراز

قیمت کل
‏949,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏4,629,000 تومان
درود و عرض ادب
فروش زمین 205متری واقع در شهرک تجارت نبش سنگ بری،اب وبرق در مجاورت زمین،دسترسی به هردوورودی شهرک،کوچه12متری ،
مشاور املاک پایتخت مفتخر است که فقط در زمینه کارگاهی فعالیت می کند پس هر نوع زمین در هر متراژوهرقیمت،وهرنوع سوله و کارگاه راازمابخواهیداول ورودی جمال آباد املاک پایتخت شهریاری