تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین کلنگی 320متر لوکیشن باغمیشه

فروش زمین کلنگی 320متر لوکیشن باغمیشه

1 سال پیش در تبریز

قیمت کل
21٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
65٬625٬000 تومان
〽️فروش زمین کلنگی 320متر باغمیشه
بر قطعه 12متر
بر خیابان

#️⃣ کد آگهی :7337
❇️جهت ساختمان :شمالی
❇️متراژ :320متر
❇️مناسب ساخت و ساز
--------------------------------------

✅مشاور شما : مهندس حمزه پور. ***********

✳️مخصوص خانواده های مشکل پسند ✳️

✅ مشاوره تخصصی در مناطق ولیعصر ، الهی پرست ، ائل گلی ، فردوس

شماره تماس
◾️◾️◾️◾️◾️
همراه:***********
✅ آدرس دفتر :ولیعصر اول خیابان مخابرات تقاطع عارف املاک پاشا