تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگیفروش زمین420 متری بافت در بابلکنار

فروش زمین420 متری بافت در بابلکنار

2 روز پیش در مرزیکلا

قیمت کل
‏2,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏6,904,000 تومان
زمین در محیط آرام و امن جنگلی

مشخصات :
متراژ : 420 متر
نوع کاربری : مسکونی
انشعابات : سرزمین
بر زمین : 12 متر

توضیحات تکمیلی : این قطعه زمین مسکونی در محلی برند و جنگلی در منطقه بابلکنار و دور زمین دیوارکشی و درب دارد .

. فاصله تا تهران : 4 ساعت
فاصله تا سد لفور : 28 دقیقه
فاصله تا مرکز شهر :5 دقیقه
فاصله تا دریا : 1 ساعت

ملکی اینجا آگهی نمیشه!

«ما در دپارتمان املاک هشتگ ویلا همواره تلاش میکنیم تابهترین مشاوره را به شما عزیزان ارائه کنیم .» ️ ️
مشاور امور ملکی : محمد خسروی

#ویلا